Scanstrut DS30-P-BLK Vertical Cable Seal - Black
(No reviews yet)
SKU:
CW80725
UPC:
DS30-P-BLK Vertical Cable Seal - Black
Features:
  • Watertight installation - 100% waterproof with an IP68 rating
Technical Specifications:
  • Fits cable size (diameter) - .35" to .55" (9 - 14 mm) Ā
  • Fits connector size up to 1.18" (30 mm) in diameterĀ
  • Height - .81" (20.5 mm)