35 - Baton Holder - KR35-F26-4
(No reviews yet)
SKU:
KR35-F26-4
UPC:
The Model 35 Baton Holder is designed for expandable batons and has three different sizes to accommodate 16 in. , 21 in. and 26 in. batons. A hole in the back of the unit allows the user to reholster the baton even when it is fully extended. The 35 is also available with a tactical version that can be mounted to two-hole mounting points.